O nás | FloresFlowers.sk – Flores Flowers
Tvoj košík
Zatvoriť
Zatvoriť
Dole

O nás

Naša firma FLORES začala svoju činnosť v roku 1998 ako regionálny distribútor umelých kvetov, darčekového tovaru, prútia a sviečok. Ponúkame  starostlivo zvažovaný výber toho najlepšieho zo súčasného darčekového, ozdobného a dušičkového tovaru v našej predajni ako aj online. Tovar dodávame náročným súkromným aj obchodným zákazníkom.
Podnikateľskú činnosť od začiatku vedú manželia Anton a Darina, ktorí zanechali svoje pôvodné povolania. Anton je strojný inžinier a Darina vyštudovaná učiteľka.
Náš obchod

Náš obchod ukazuje aktuálne trendy v oblasti interiérového dizajnu  a obchodná ponuka môže prekvapiť rozmanitosťou štýlov globálneho dizajnu. V našej ponuke nájdu zákazníci každú sezónnu kolekciu, rozsiahlu ponuku umelých kvetov, darčekov, veľkonočného a vianočného tovaru. Naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov a snažíme sa poskytovať služby na najvyššej úrovni.

Sme spoločnosť vytvorená ľuďmi s vášňou, ktorá nám umožňuje mať jedinečný prístup ku klientovi a zabezpečiť starostlivosť o jeho potreby .Dostanete priateľské a odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže vybrať správne produkty . Zamestnávame ľudí s vysokou úrovňou profesionality.


V našom obchode máme tovary o ktorých sa domnievame, že sú užitočné, esteticky vyriešené, dobre vyrobené a použiteľné. Hľadáme dizajny, ktoré sú inovatívne, inšpirujúce a práve trendy.